Кошик
14 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Листогиб Тарсо Pro 14 - скидка 5 %!  Осталось 2 станка!  Активировать скидку
ТОВ "ВІ АР САПЛАЙ"
Виробники
Контакти
ТОВ "ВІ АР САПЛАЙ"Дмитро
УкраїнаКиїввул.Вікентія Хвойки, 21, БЦ "ВЕСТА", прохідна №2, офіс №126, кімната №6
+380445071176
+380674679420
+380674679403
+380674679403
Viber
Мапа

Шрінкери

Шрінкер - спеціальний верстат для робіт з листовим металом, призначений для розтягування і стиснення листового металу. Вид обробки залежить від виду губок:
Губки для розтягування металу (Stretcher-стретчер) - у вільному стані стиснуті
Губки для стягування металу (Shrinker-Шрінкер) - у вільному стані розведені
Використовується в різних виробництвах, наприклад - автомайстерні (деталі кузова зі зміненими розмірами і формою, рихтувальні роботи), зовнішня реклама та художня ковка (ексклюзивне виробництво), покрівельні роботи (карнизний звис, ексклюзивні ковпаки, флюгарки) та інше, де необхідно отримувати овальні, хвилясті форми будь-якої викривленості, вигину і обсягу.
Залежно від розміру зіва на верстаті - залежить і область застосування:

Верстати з мінімальним зевом призначені для робіт з невеликими заготовками для розтягування або стиснення листа в районі кромки (ширина одного проходу губок).

Верстати зі збільшеним зевом призначені для роботи з великими виробами, де необхідно працювати не тільки з крайкою (шириною одного проходу губок), але і серединою листа - де необхідно проходити на глибину 3 або 4 проходу і більш. Це актуально для кузовних деталей в автомайстернях, ексклюзивних виробах в покрівлі і зовнішній рекламі. Верстати зі збільшеним зевом більш затребувані і універсальні, охоплюють більш широкий спектр робіт.