Кошик
14 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Листогиб Тарсо Pro 14 - скидка 5 %!  Осталось 2 станка!  Активировать скидку
ТОВ "ВІ АР САПЛАЙ"
Контакти
ТОВ "ВІ АР САПЛАЙ"Дмитро
УкраїнаКиїввул.Вікентія Хвойки, 21, БЦ "ВЕСТА", прохідна №2, офіс №126, кімната №6
+380445071176
+380674679420
+380674679403
+380674679403
Viber
Мапа

Лазерні верстати для різання металу HANS LASER

HAN’S LASER - висока продуктивність и точність розкрою при оптимальному співвідношенні «ціна-якість».

Всі верстати HAN’S LASER випускають на ринок доведені до стану високої ефективності використання. Важливо відзначити, що компанія атестована на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO9001 і ISO14001. У пропонованих HAN’S LASER машинах застосовуються комплектуючі та рішення відомих світових виробників, зокрема серводвигуни і сервоприводи Bosch Rexroth та Siemens, направляючі і редуктори GUDEL і лазерні випромінювачі IPG.

Проектування моделей обладнання здійснюється конструкторським бюро компанії за допомогою новітніх САПР систем з використанням системи інженерного аналізу (CAE), що дозволяє виключити всі можливі конструктивні недоліки. Виробник співпрацює з одним з лідируючих азіатських постачальників металу для виробництва устаткування - компанією China Construction Steel Corp. Ltd (CCSS). Таким чином, ще на етапі поставки, партія проходить додатковий контроль якості і вибракування.

Підрозділ металоконструкцій HAN’S LASER здійснює розкрій всіх елементів конструкції майбутнього верстата за допомогою автоматизованої лінії лазерного розкрою. Наступні зварювальні роботи виконуються на зварювальних постах, оснащених роботизованими комплексами KUKA.

Заготовка майбутньої конструкції порталу верстата відливається з авіаційного алюмінію і проходить процес низькочастотної вібраційної обробки з метою зняття залишкових напруг. Спеціально розрахована конструкція порталу (з товщиною стінки 12 мм), з додатковими ребрами жорсткості, дозволяє гарантувати максимальні показники швидкості і прискорення майбутнього верстата без порушення його геометрії.

Виробничі площі заводу Han`s Laser

Варто відзначити, що механічна обробка станини проводиться на універсальних обробних центрах Mitsubishi. Після проведення процедури зняття внутрішніх напружень, станина і портал верстата проходять проміжний контроль якості за допомогою оптичного автоколлиматора Renishaw. Окремі елементи обладнання обробляються на фрезерних центрах Mazak.

Далі для точного позиціонування лінійних напрямляючих і зубчастих рейок використовується лазерна вимірювальна система Renishaw. Їх установка проходить в окремій зоні на спеціальних складальних постах, обладнаних кам'яними повіричними плитами, що виключає вплив температурних коливань на процес точного позиціонування.

По закінченню збору верстата, його тестування займає 10 днів. Тільки після того, як оператори перевірять всі показники моделі на відповідність необхідним стандартам, обладнання упаковується і відправляється до покупця.