Кошик
14 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Листогиб Тарсо Pro 14 - скидка 5 %!  Осталось 2 станка!  Активировать скидку
ТОВ "ВІ АР САПЛАЙ"
Виробники
Контакти
ТОВ "ВІ АР САПЛАЙ"Дмитро
УкраїнаКиїввул.Вікентія Хвойки, 21, БЦ "ВЕСТА", прохідна №2, офіс №126, кімната №6
+380445071176
+380674679420
+380674679403
+380674679403
Viber
Мапа

Трубозгиначі, профілезгиначі

Профілезгинальний верстат - це простий у використанні інструмент, що дозволяє виконувати радіусу деформацію. Це незамінний помічник як на великому виробництві, так і в невеликому цеху. Багато моделей, завдяки невеликій вазі і компактним розмірам, можна використовувати на будівельних майданчиках.

Принцип роботи та поради щодо вибору трубозгинаючого верстата


Принцип дії у більшості моделей схожий. Заготівля встановлюється між трьома валами, потім відбувається прокатка під тиском і метал згинається. Підйом і опускання верхнього вала дає можливість змінювати радіус кривизни. Механізм може приводитися в дію вручну або за допомогою електродвигуна.


Профілезгинач значно полегшує виконання ряд технологічних операцій. Якщо раніше для отримання необхідних заготовок доводилося їх зварювати з окремих елементів або робити замовлення на виробництво, то сьогодні у продажу можна знайти спецінструмент, який дозволяє швидко і недорого отримувати деталі зі складною конфігурацією.
Для виконання виїзних монтажних робіт в Україні рекомендуємо купити ручний роликовий трубозгинач. Це найдоступніший варіант за ціною. Йому не потрібно електроживлення, а завдяки невеликій масі, його легко перевозити і зберігати.


Для малого виробництва оптимальним варіантом буде ручний стаціонарний трубозгинач. Він легко впорається з металевими заготовками діаметром до 20 мм.
Для серійного виробництва доцільно придбати електрифікованим верстатом. Він володіє великою продуктивністю і не потребує будь-яких зусиль з боку оператора.


Шукаєте, де купити профілегзгинач в Києві? Звертайтеся в компанію «Ві Ар Саплай»! У нас ви гарантовано отримаєте надійний верстат STALEX за цінами виробника. Він забезпечить високу точність без заломів і сплющення. Залиште заявку на сайті і вже через кілька хвилин з вами зв'яжеться фахівець для оформлення замовлення!