Кошик
14 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Листогиб Тарсо Pro 14 - скидка 5 %!  Осталось 2 станка!  Активировать скидку
ТОВ "ВІ АР САПЛАЙ"
Контакти
ТОВ "ВІ АР САПЛАЙ"Дмитро
УкраїнаКиїввул.Вікентія Хвойки, 21, БЦ "ВЕСТА", прохідна №2, офіс №126, кімната №6
+380445071176
+380674679420
+380674679403
+380674679403
Viber
Мапа

Про нас

Компанія We R.SUPPLY Kiev є однією з незалежних компаній, які входять в холдинг We R.SIGNS, широко відомого на ринку виробництва зовнішньої реклами та широкоформатного друку. We R.SIGNS заснована в Нью-Йорку в 1985 році. We R.SUPPLY Kiev веде свою історію з 2003 року і спеціалізується на поставках на український ринок обладнання, матеріалів і технологій для виробництва зовнішньої реклами, будівельної та меблевої індустрії.

Асортимент We R.SUPPLY дуже широкий: обладнання та витратні матеріали для виробництва неону (трубки, електроди, трансформатори, кабель, ізолятори та інші аксесуари, а також неонові заводи в різній комплектації, книги по дизайну), світлодіодні технології (світлодіодні модулі, світлодіодні стрічки , світлодіодні лінійки, лампи, кластери та інші джерела освітлення, блоки живлення), високопрофесійні верстати MULTICAM (фрезерно-гравірувальні системи, системи плазмового, лазерного та гідроабразивного різання), а також високотехнологічні обробні комплекси ANDERSON (5-ти осьові обробні центри).

На українському ринку компанія We R.SUPPLY Kiev веде активну діяльність по розвитку ринку зовнішньої реклами, проводячи регулярні навчальні семінари, беручи участь у виставках, на яких демонстру.ться нові продукти. Завдяки цьому, всі рекламно-виробничі компанії, які співпрацюють з We R.SUPPLY Kiev мають можливість завжди бути в курсі найсучасніших технологій виробництва зовнішньої реклами. Клієнтам пропонується не тільки широкий спектр матеріалів для зовнішньої реклами, але і сервісне забезпечення на міжнародному рівні, який слугує візитною карткою компанії We R.SUPPLY.

Компанія пропонує:

  • Верстати для згинання та різання металу Tapco (США)
  • Фрезерно-гравірувальні верстати з ЧПУ MultiCam (США)
  • Ріжучий інструмент для фрезерно-гравірувальних систем
  • Верстати плазмового, лазерного, гідроабразивного різання з ЧПУ MultiCam (США)
  • Витратні матеріали для плазмового різання металу
  • Устаткування для обробки металу Stalex (Китай)
  • Листозгини Stalex (Польща)
  • Джерела плазмового різання Hypertherm (США) та витратні деталі до них